#sedavesenaileyazamerhaba Etkinlik Sponsor Hediyeleri 2 - Makyaj, Kozmetik Ve Güzellik Blogu || ZA

Galerimden Seçmeler

Galeri

12 Temmuz 2015 Pazar

#sedavesenaileyazamerhaba Etkinlik Sponsor Hediyeleri 2


Merhabalar bloguma hoşgeldiniz

 Seda ve Sena'nın düzenlediği #sedavesenaileyazamerhaba etkinliğinin sponsor firmalarının hediyelerinin 2. yazısını sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca Youtube kanalımdan videomu da izleyebilirsiniz.


Watsons Türkiye'ye gönderdikleri hediyeler için teşekkür ederim. Videolarımda sık sık kullanacağım. www.watsons.com.tr den sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Farmasi 'ye etkinliğimize gönderdikleri hediyeler için çok teşekkür ederim. www.farmasi.com.tr den sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Note Kozmetik'e hediyeleri için çok teşekkür ederim. Bu fondöteni çok seviyorum. Ve oje de 5 gündür tırnaklarımda :) www.notecosmetics.com.tr den sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Lezzetli Mutfak Pasta Malzemeleri olarak da etkinlikteydim. Arkadaşlarıma cupcake yapıp süsleyebilmeleri için çam sakızı çoban armağanı ürünler hediye ettim. Sizler de pasta süslemeye meraklı iseniz Instagram'dan https://instagram.com/lezzetlimutfakonline/ sayfamızı takip edebilirsiniz.Fulser Firması'na bizler için getirdikleri M Asam'ın güneş kremi ve ışıltılı makyaj bazı için teşekkür ederim. www.m-asam.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.


Dermokil etkinliğimiz için çeşitli ürünlerinden göndermişler. Çok teşekkür ederim. www.dermokil.com.tr 'den sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Balmozon markasına Ozonlaştırılmış Zeytinyağı için çok teşekkür ederim. İnşallah cilt lekelerime iyi gelecek. Facebook hesapları: Balmozon https://www.facebook.com/balmozonplus?fref=ts


Hayat Kimya 'ya hediyeleri için teşekkür ederim. Şuan kullanıyoruz bile. www.hayat.com.tr den sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Siyah Pirinç 'e GDO'suz siyah pirinçleri için çok teşekkür ederim.  Facebook hesapları: Karra Pirinç https://www.facebook.com/karrapirinc?fref=ts


Lapitak markasına hediyeleri için çok teşekkür ederim. Ayak bakımım Lapitak'tan. www.lapitak.com.tr den sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Minik lip balmları ve migren için soğutu bantları için Mediwell markasına teşekkür ederim. www.sanliilac.com.tr den sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Diş temizliği kadar dil temizliği de çok önemli. Yaşam Dükkanı'na dil fırçası için teşekkür ederim. Sitelerini ziyaret edebilirsiniz. www.yasamdukkani.com.tr


Cosmed'e DD krem testerları için teşekkür ederim. Sitelerini ziyaret edebilirsiniz. http://cosmed.com.tr


Mis kokulu mumları için Mutlu Mumlar'a teşekkür ederim. Özel günleriniz için hediyelik mumlar yaptırabilirsiniz.


Şirin mi şirin kuş sabunum için Özlem Sabun'a teşekkür ederim. Facebook sayfasının linki aşağıdadır.


Bu yaz Mustela ile güneşten korunacağım. Çok teşekkür ederim. Sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Yumuşacık tertemiz tırnaklar için Pronail'in keratinli manikür setini 2. kere kullanacağım. Teşekkür ederim. Sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Yumuşak içimli yeşil çay ve kupa için Doğadan'a teşekkür ederim.


Abfen'e nazal yıkama pompası ve tozu için teşekkür ederim. Sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Boyner merak ettiğim Chubby Stick'lerden göndermiş. Göz kalemi ve stick için teşekkür ederim.3 yorum :

 1. magazin ve kadın neden hep iç içedir :)

  YanıtlaSil
 2. Blogunuzu takip etmeye yeni başladım, değindiğiniz konular benimde ilgi alanım aslında. Spesifik olacak farkındayım ama göğüs büyütme ve vajina daraltma cerrahi operasyonları hakkında bilgilendirici paylaşımlar yapılabilirmi..

  YanıtlaSil
 3. Estetik cerrahi konusunda operasyonlar hakkında bilmek istediklerinizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışabilirim, öncelikli önerim (hastalarımıza ön tavsiyemizdir ) psikolojik açıdan göğüs büyütme
  ya'da kepçe kepçe kulak estetiği vb operasyona kendinizi hazır hissetmenizdir.

  YanıtlaSil