#sedavesenaileyazamerhaba Etkinliği Sponsor Hediyeleri 1 - Makyaj, Kozmetik Ve Güzellik Blogu || ZA

Galerimden Seçmeler

Galeri

4 Temmuz 2015 Cumartesi

#sedavesenaileyazamerhaba Etkinliği Sponsor Hediyeleri 1

Merhabalar bloguma hoşgeldiniz


Güzel kalpli blog arkadaşlarım Seda ojecanavari.blogspot.com.tr  ve Sena npydsena.blogspot.com.tr 13 Temmuz Cumartesi günü çok renkli ve eğlenceli bir etkinlik düzenlediler ve bu etkinliğe ben de hem blogger olarak hem de sponsor olarak davetliydim.

Etkinliğimizde 14 blog arkadaşım ve 45 sponsor firmamız vardı. Sponsor firmalarımızın bizler için gönderdikleri hediyeleri sizlerle hem yazı olarak hem de video olarak paylaşmak istiyorum.


2 Gün içinde bitirdiğim Berrak markasının salatalık turşusu ve acı biber turşusu. Hediyeleri için çok teşekkür ederim. Sizlerde www.berraktursulari.com.tr den alışverişinizi yapabilirsiniz.


Blogger dostu Dermadolin' e hediyeleri için çok teşekkür ederim. Şampuanını bitirdim bile. Su bazlı kremini ve vücut şampuanını şuan kullanıyorum. www.dermadolin.com.tr den ürünlere ulaşabilirsiniz.


Kahve sunumlarıma çeşitlilik kattıkları için Arzum'a çok teşekkür ederim. Arzum'u www.arzum.com.tr den ziyaret edebilirsiniz.


Etkinliklerimizde bizi yalnız bırakmayan Kliksa' ya tatlı tepsileri için teşekkür ederim. www.kliksa.com 'dan sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Othantik Mum 'a mis kokulu organik mumları için teşekkür ederim. www.othantik.com.tr den siparişinizi verebilirsiniz.Revox markasına At Kuyruğu Şampuanı için teşekkür ederim. www.revox.com.tr den sizler de siparişinizi verebilirsiniz.


Yves Rocher 'a Grand Rouge serisindeki bordo mürdüm tonlarındaki ruju için teşekkür ederim. Bakalım incecik dudaklarıma yakışacak mı? www.yvesrocher.com.tr den online alışverişinizi yapabilirsiniz.


Harmolance 'e ayak ve topuk bakım kremi için çok teşekkür ederim. Annemin çatlayan topukları Harmolance' e emanet. www.harmolance.com.tr den sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Dove 'a 3 yıkamada saç kırıklarını %80 e oranında onaran spreyi için teşekkür ederim. www.dove.com.tr 


Erişler Gıda'ya 3 dakikada kolayca hazırlanan lezzetli kıvırcık erişteleri için teşekkür ederim. www.nudo.com.tr den sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Saçım Şahane'ye saç maskesi ve kremi için teşekkür ederim. Tatile gittiğimde saçımı deniz ve güneşin etkilerinden korumak, kuruluğunu almak için kullanacağım. Facebook sayfaları: Saçım Şahane . https://www.facebook.com/sacimsahane


Fresh'n Soft 'a günlük ihtiyaçlarımızı karşılayacak paketi için çok teşekkür ederim. www.freshnsoft.com 'dan sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Şuanda kullandığım Prozinc'in güneşin etkilerine karşı onarıcı şampuanı ve saç spreyi için Prozinc' e teşekkür ederim. www.prozinc.com.tr dan online alışverişinizi yapabilirsiniz.


Otacı markasına sarımsaklı sabunları için teşekkür ederim. www.otaci.com.tr den sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


HC Hair Care 'e kolay saç tarama spreyi için çok teşekür ederim. Şuan kullanıyorum. Sipariş vermek için www.sacbakim.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.


Acme Color 'a kızıl renkli saç boyası için teşekkür ederim. Acme Color adlı Facebook sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. https://tr-tr.facebook.com/AcmeColor


El emeği çanta broşu ve kolyesi için Fingerscrossed.co ya teşekkür ederim. Facebbok hesapları: Fingetscrossedco' dur. https://www.facebook.com/Fingerscrossedco


Smokey Eyes makyajı için kullanabileceğim Işıltılı füme siyah göz kalemi için Cecile 'e teşekkür ederim. www.cecileshop.com dan sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Mis kokulu kokulu taş için Kokulu Düşler'e teşekkür ederim. İnstagram hesapları: @kokuludusler1 'dir. https://instagram.com/kokuludusler1/


1 yorum :

  1. Buypasa.com çok yakında açılıyor. Nine West ürünlerinde cazip fırsatlar ve detaylı bilgi için; http://sanalmagaza24.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

    YanıtlaSil