Harmolance Ayak Ve Topuk Bakım Kremi - Makyaj, Kozmetik Ve Güzellik Blogu || ZA

Galerimden Seçmeler

Galeri

9 Ağustos 2015 Pazar

Harmolance Ayak Ve Topuk Bakım Kremi

Merhabalar bloguma hoşgeldiniz

Sevgili Seda ve Sena'nın etkinliğinde tanımış olduğum Didem Hanım, etkinliğimiz için İstanbul'dan Ankara'ya gelip Harmolance markasını anlatmış ve ayak, topuk bakım kremini denememiz için bizlere hediye etmişti.Harmolance markası günlük kalsiyum, çinko, magnezyum ve omega3 gibi besin takviyelerini, ileriki yaşlarda bayanların yaşadığı menopoz gibi sıkıntılı geçen bir süreç için gece terlemelerine, ateş basmalarına karşı geceliklerini, tshirtlerini ve topuk çatlaklarına karşı ayak, topuk bakım kremini bizlere sunuyor.

Didem Hanımın bizlere etkinliğimizde hediye ettiği ürün ise markanın en özel ürünlerinden biri olan Ayak Ve Topuk Bakım Kremi. Formülasyonunda bulunan Salisilik asit, Badem yağı, Zeytin yağı, Avokado yağı ve Provitamin B5 ile ayak ve topuklarda oluşan çatlakları onarıp ölü derilerden uzaklaştırıyor ve nemlendiriyor.

Annemin yoğun çatlaklı ve yarılmış topuklarındaki etkisinden bahsetmem gerekirse;

  • Gece yatarken kremi bol miktarda topuklarına sürüp çorap giydi.
  • 9 günün sonunda günde 1 kere kullanmasına rağmen topuk çatlaklarının arasının dolduğunu ve topuğunun oldukça yumuşadığını gözlemledik.
  • 9 günün sonunda düzenli kullanmayı bıraktığı için ayrıntılı fotoğraflayamadım. Tekrar kullanmaya başladığında bu yazının altına öncesi sonrası fotoğrafını ekleyeceğim.
  • Bendeki durum ise yumuşamış temiz ayaklardan ibaret.

100 ml'lik kapaklı kavanoz içinde sunulduğu için krem israfına sebebiyet vermiyor. Yapısı ise oldukça ince ve kolay emiliyor. Topuk çatlağı çok olan bayanlarda günde 3 kere, nemlendirme ihtiyacı için ise günde 1,2 kere kullanmak yeterli geliyor. 100ml'lik Harmolance Ayak Ve Topuk Bakım Kreminin fiyatı 50 Türk Lirası'dır. Ve sadece Menopozedshop.com ve Harmolance.com'da satılmaktadır.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.
Sizlerdeki etkileri nasıl merak ediyorum. Yorum bırakmayı unutmayın!

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder