MUA/ Makeup Academy Immaculate Collection Eye Shadow Palette - Makyaj, Kozmetik Ve Güzellik Blogu || ZA

Galerimden Seçmeler

Galeri

22 Kasım 2014 Cumartesi

MUA/ Makeup Academy Immaculate Collection Eye Shadow Palette

Merhabalar, bloğuma hoşgeldiniz :*

Bu aralar instagram butiklerinde sıkça rastladığım Makeup Academy' nin far paletlerinden Immaculate Collection serisinin farlarını bloğumda sizlerle birlikte incelemek istedim.


Farlar, sol en üstten başlamak üzere sağa doğru numaralandırılmış. 24 fardan oluşan bir palet. Bazı farlar simli ve sedefli, bazı farlar ise mat yapıda. Mat farların içinde çok çok çok az ince sedefler de bulunuyor ama göz kapaklarında hiç belli olmuyor.

İçinde ince sedefler bulunan farlar fazlası ile pigmentli. Mat yapıdaki farlar da ise kesinlikle pigmentin p si yok :) Mat farları kazıma yöntemiyle anca parmaklarıma alıp swatchlayabildim :)


Kolumda pigmentleri belli olan farlar sedefli olanlar. Bu sırada 4 numaralı ve 7 numaralı olan farlar diğerlerine göre daha az pigmentli. 2 ve 8 numaralı farları ise çok sevdim.


2. sırada ise 13 ve 16 numaralı farlar swatchlarda da görüldüğü üzere çok az pigmentli. Hatta hiç renk vermiyor desem yeridir. Bu sırada 14 numaralı fara bayılıyorum. Sizce de harika değil mi? :)


Sıra geldi 3. sıraya. Bu sırada ise 21 ve 22 numaralı farlar harika. Hem pigmentleri hem de renkleri.
20 ve 23 numaralı farlar ise pigmentsiz. Sağdan 2. olan swatchta belli olmayan far, sütlü kahve renginde 23 numaralı far.


Bazı farların pigmentsizliğine deli olsam da far paletinin genelini çok beğendim. Pigmenti iyi olmayan farlar ise bu paletin nazarı olsun :) Bu palette neredeyse kullanabileceğim her renk mevcut.
Özellikle sedefli, simli far seven arkadaşlarım bu far paletini çok sevecektir :)

Postumu okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Hoşça kalın :)
Youtube kanalım: Zeynep Akdemir  https://www.youtube.com/user/zeynepincicileri/videos
İnstagram Hesabım: http://instagram.com/zynpkdmr/

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder